pátek 20. září 2013

Trénink na konci pracovního týdne

Jsou tři hodiny. Hurá jsem doma, ale úplně grogy. Skočím si teda do sámošky koupit Semtex a cestou vyvenčím psy, jen aby se neřeklo. Hned jak přijdu domu, zalezu k počítači, času je přece dost... 

Je šest, mamka přišla domu, něco po mě chce, tak říkám, že půjdu ještě běhat. Ptá se kdy, kdyť už bude za chvíli tma. Tak na nic nečekám oblíknu se, vlezu na balkon, abych zjistil, že to chce i větrovku a valim nahltat nějaký ty kilometry. Na všechny strany od baráku je asfalt, tak jdu valit asfalt.

Mám za sebou čtyři kilometry, snažím se držet pořád stejný tempo okolo 5:05 na kilometr, ale je to strašná nuda a chce se mi spát. Nejsem přece žádnej chcípák a trénovat se musí, tak valím dál k jedinému kopci, sice asfalt, ale aspoň se dá pořádně odmakat. Na kopci pauza, doleju vodu do hnacího stroje, proběhnu vesnicí a za vsí asi kilometr běžím po mezi a plaším srnky, který už se asi chystaj spát :)

Nějak se začíná stmívat a do toho začíná poprchávat, tak přidám na tempu, stejně poběžím asi pět kilometrů z kopce. Po vběhnutí do lesa zjišťuju, že skoro nic nevidím, ale ještě se to dá. Když seběhnu k potoku, tak už jsem rád, že rozeznám, kde je cesta, natož abych viděl na co šlapu. Sem tam mi do bot nateče voda, sem tam zabruslím po bahně, ale pohoda, sranda musí být a aspoň je to konečně zábava. Ke konci lesa mě ještě povzbudí proplesknutí od větve stromu a pokračuju na Borek, kde mě čeká už jen hnus okolo hlavní silnice...

Trénink se zdařil, na to že jsem už včera při tréninku na vodě pomalu nemohl udržet pádlo v ruce to bylo dobrý. Zejtra si stejně odpočinu, až pojedu v 6:00 ráno fandit bráchovi na jeho mistrovství republiky ve slalomu na divoký vodě dorostu ve Veltrusech.

Pro přesnost odkaz na Garmin: http://connect.garmin.com/player/378539425

Žádné komentáře:

Okomentovat